Goede email is essentieel ✉️

We merken nog vaak dat er in de basis gevraagd wordt of we ook POP3 of IMAP bieden. Het korte antwoord is: Ja, dat bieden we. Het uitgebreide antwoord zou zijn: Ja, dat bieden we maar we adviseren het niet.

Vandaag de dag zijn er tal van oplossingen om o.a. je mail in de cloud te regelen. Makkelijker alle mail op verschillende apparaten, eenvoudiger mail en bijvoorbeeld je agenda delen met een collega. Gewoon goed geregeld dus.

Dus, zit je te twijfelen over het inrichten van de e-mail bij jou op kantoor? Overweeg dan een Office 365 of Google G-Suite. ????????

Tippie van Roel

Wil jij écht opvallen op LinkedIn?

Ga je zelf aan de slag met Personal Branding? Of wil je juist samen met collega's een front vormen in jullie netwerk? Dat juichen we alleen maar toe!

Deel dit tippie

Deel dit tippie

MEER TIPPIES

Personal Branding draait om jouw netwerk en jouw carrière, dus overweeg goed of uitbesteden van Personal Branding wel echt een goed idee is.
Verwar kwetsbare berichten op LinkedIn niet met persoonlijke berichten. Jij hoeft geen tranen-trekkende verhalen te schrijven om op te vallen op LinkedIn. Maar wat dan wel?

en zo kunnen
we nog wel
even doorgaan

Of download onze gratis checklist

vh-arrow
Boekie over de ideale post op LinkedIn

Opvallen op LinkedIn

Download onZE
gratis CHECKLIST
over de ideale post
op linkedin

Exclusief trainingsmateriaal
Ter waarde van €27,50

Onze Checklist hoort bij een reeks Personal Branding tips